Рашисти взяли під охорону свій прапор на площі Свободи у Маріуполі

Російські окупанти у Маріуполі вирішили охороняти свій прапор на площі Свободи, аби його не пошкодили сили місцевого супротиву. Про це розповів радник законного мера міста Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі.

"Здається, русня почала про щось здогадуватись. Тепер на площі Свободи трокольорову ганчірку взяли під постійну охорону. А шо так?", - написав Андрющенко. 

Як повідомлялося раніше, в Маріуполі рашисти зносять дитячі садки, школи та будинки творчості, які клялись відремонтувати.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті