Рашисти вирішили опріснити Азовське море для "збільшення кількості морської риби"

"Влада" так званої "ДНР" висловила згоду приєднатися до затверджених у росії програм з опріснення Азовського моря і тим самим "сприяти збільшенню промислових запасів морської риби". Про це повідомляють російські ЗМІ 16 березня. 

"Основна проблема зниження обсягів промислу в Азовському морі - це його засолонення. Тому що солоність середня приблизно 15 проміле, що невластиве для Азовського моря", - заявив "вріо голови державного комітету водного та рибного господарства" так званої "ДНР" Андрій Суддін. 

За його словами, "регіон вже займається розчищенням дрібних і середніх річок, які живлять Азовське море прісною водою". 

"Є затверджена програма, яка сприятиме оздоровленню річки Дон, річки Кубань. Так чи інакше Сіверський Донець є припливом річки Дон, тому ми зараз увіллємося у реалізацію цих заходів як повноцінні учасники", - заявив колабораціоніст. 

Нагадаємо, раніше ватажок "ДНР" Пушилін заявив, що основним джерелом доходів на Донбасі стане риболовля. 

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті