Рашисти викопали близько 200 км траншей уздовж пляжів у Криму, лякаючись наступу ЗСУ

За даними речника ОК "Південь" Владислава Назарова, російські загарбники вирили приблизно 200 км траншей уздовж узбережжя тимчасово окупованого Криму. Про це речник Оперативного командування "Південь" повідомив у Телеграм 4 березня. 

Владислав Назаров ствердив, що росіяни обладнали приблизно 200 км траншей уздовж тимчасово окупованого півострова Крим: так росіяни готуються до можливої висадки українського десанту.

Речник Оперативного командування також додав відео із пляжами в Євпаторії.

Як раніше повідомлялося, окупанти почали рити окопи навколо аеродрому "Бельбек" у Криму. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті