Рашисти вночі обстріляли Авдіївку, Бахмут і Торецьк

Російські окупанти вночі обстріляли кілька міст у Донецькій області. Про це 2 квітня в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Павло Кириленко.

"Вночі росіяни двічі обстріляли з артилерії Авдіївку - пошкоджено садовий кооператив і Будинок культури. Також під вогнем Мар'їнка, Красногорівка та Новомихайлівка - без жертв", - розповів чиновник.

Також під вогнем окупантів опинився Торецьк - унаслідок ударів із "Градів" поранення дістали троє людей. Також було пошкоджено Будинок культури, школу, адмінбудівлю, ЦНАП і два житлові будинки.

Відомо і про двох поранених у Бахмуті. Поодинокі обстріли відбувалися в околицях Часовоярської та Соледарської громад.

Нагадаємо, раніше Кириленко повідомляв, що рашисти за добу поранили п'ятьох людей. Також унаслідок ранкового обстрілу Костянтинівки вже відомо про трьох загиблих.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті