Рашисти вкотре обстріляли Куп'янськ і завдали кілька авіаударів по селах Харківщини

Російські окупанти в ніч на 16 лютого вкотре обстріляли Куп'янськ Харківської області та завдали авіаударів по селах Уди та Гранове у регіоні. Про це у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"В результаті удару по Куп'янську згоріли ангар, гаражі та 5 автомобілів, включаючи два автобуси. Площа пожежі становила 700 квадратних метрів. Крім того, окупанти завдали авіаційних ударів по селах Гранове та Уди", - розповів він.

Також Синєгубов зазначив, що внаслідок ранкових обстрілів міста було пошкоджено не менше шести приватних житлових будинків, а також господарські споруди. У місті спалахнули пожежі, але обійшлося без потерпілих.

"Також під ворожим вогнем була Дворічна. Там вибиті вікна у кількох приватних будинках", - додав глава регіону.

Загалом минулої доби ворожого вогневого впливу зазнали населені пункти Куп'янського, Чугуївського та Богодухівського районів області. Зокрема, ворог обстрілював із танків, мінометів та артилерії Гряниківку, Куп'янськ, Вовчанськ, Дворічну, Світличне та інші населені пункти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти обстріляли Сумську область – зафіксовано близько 100 прильотів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті