Рашисти вдарили вночі по об'єкту інфраструктури на Кіровоградщині

Внаслідок ракетної атаки, завданої рашистами у ніч на 16 лютого, зафіксовано прильоти в об'єкт інфраструктури у Кропивницькому районі. Про це повідомив у Телеграм голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович. 

"Неспокійна ніч. Пережили чергову ракетну атаку противника. Під ранок - прильоти в об'єкт інфраструктури у Кропивницькому районі. На місці діють оперативні служби. Обійшлося без жертв", - написав Райкович. 

Як повідомлялося, російські окупанти в ніч проти 16 лютого запустили 32 ракети по Україні, і половину з них збили сили ППО

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті