Рашисти вдарили вночі по Нікополю з важкої артилерії

Вночі російський агресор обстріляв Нікополь - вдарив по місту з важкої артилерії. Про це у Телеграм вранці 30 вересня повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Загиблих та поранених немає. Щодо руйнувань – уражені території ще обстежують фахівці. Вони з'ясовують наслідки", - написав він.

"В інших громадах Дніпропетровщини було спокійно. Хоч і з повітряними тривогами, та, на щастя, без атак", - додав глава області.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті