Рашисти вдарили "Ураганами" по лікарні та управлінню поліції в Кураховому

Нічний обстріл Курахового в Донецькій області рашисти вели з РСЗВ "Ураган". Про це 4 квітня повідомила прес-служба Національної поліції.

"Вночі росія завдала масованого удару по місту. Мішенню окупантів стали об'єкти критичної та соціальної інфраструктури. Зокрема, пошкоджено будівлю поліції", - йдеться в повідомленні.

Сам удар стався близько 01:10. На щастя, внаслідок цього обстрілу в місті ніхто не постраждав.

"Ворог атакував Курахове з реактивних систем залпового вогню "Ураган". Руйнувань зазнали п'ять будівель: лікарня, відділ поліції, торговий комплекс, пошта та підприємство зв'язку. Також пошкоджено три цивільні автомобілі", - додали в поліції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що внаслідок нічного обстрілу Торецька загинули двоє працівників шахти.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Всі статті