Рашисти в окупованому Азовському Запорізької області посилили режим контррозвідки для місцевих

Російські окупанти посилили контррозвідувальний режим в Азовському на захопленій території Запорізької області. Про це 19 березня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У населеному пункті Азовське тимчасово зайнятої території Запорізької області посилено контррозвідувальний режим. Під час нього активно перевіряють місцеве населення щодо наявності російського паспорта", - повідомили українські військові.

За даними Генштабу, окупанти вдаються до додаткових перевірок тих громадян, які цього паспорта не мають. Таких людей також затримують. Зазначається, що у такий спосіб рашисти продовжують чинити психологічний тиск і змушують отримувати громадянство РФ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованій Чаплинці росіяни ввели цілодобову комендантську годину.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті