Рашисти увечері обстріляли прикордонні райони Чернігівщини

Російські окупанти увечері 26 березня обстріляли прикордонні райони Чернігівської області. Про це у Телеграм повідомляє Оперативне командування "Північ".

"Станом на 20:00 26 березня зафіксовано 2 обстріли російськими військами прикордоння Чернігівської області. 

З 14:40 до 15:00 зафіксовано 3 приходи, ймовірно з міномету 120 мм, в район н.п. Карповичі. Про втрати серед місцевого населення інформація не надходила. В результаті обстрілу пошкоджений приватний будинок. 

З 17:25 до 17:55 зафіксовано 8 приходів, ймовірно з міномету 120 мм, в район н.п. Блешня. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялось, у Чернігівській області проведено спільну нараду з питань удосконалення захисту населення, яке мешкає у прикордонних районах і зазнає артилерійських та мінометних обстрілів, для чого потрібне додаткове ПВО. 

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті