Рашисти добу били по Луганщині ракетами, з артилерії, мінометів та танків- Гайдай

Російські окупанти протягом доби 20 липня двічі вдарили по Луганщині ракетами, 4 рази артилерією, 5 – мінометами, а також вели танковий наступ. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Телеграм.

За його словами, російський обстріл Луганської області дуже щільний і майже не припиняється. Загалом в області "мабуть, не залишилося жодного квадратного метра землі, не враженого російською артилерією".

"Населені пункти, в яких наші хлопці тримають оборону на Сході, 20 липня зазнали двох потужних ракетних ударів, чотирьох тривалих артилерійських атак, п'яти обстрілів з мінометів, переживають наслідки танкового наступу", - наголосив Сергій Гайдай.

Росіяни намагаються розвинути наступ на Бахмут, але українські захисники відбивають атаку. Глава ОВА зазначив, що у кожному, навіть малому, населеному пункті загарбникам чинять гідний опір.

"Ворог застосовує звичну для себе тактику масованого артилерійського вогню, бомбових ударів, використовує всі доступні типи зброї, щоб просунутися вперед. Росіяни організували кілька спроб штурму з різних боків з району Лисичанська та навколишніх сіл. Додалися руйнування у Верхньокам'янському. Білогорівка", - додав він.

Як раніше повідомлялося, бійці 58-ї бригади знищили групу "вагнерівців" у Луганській області.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті