Рашисти продовжують примусову паспортизацію на окупованих територіях, погрожуючи конфіскацією майна та анулюванням пенсій

Російські окупанти продовжують примусову паспортизацію на захоплених територіях Херсонщини. Про це 20 лютого у зведенні повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Противник продовжує примусову російську паспортизацію громадян України на тимчасово зайнятих територіях Херсонської області. Зокрема, російська окупаційна так звана влада у Скадовську та Каланчаку, погрожуючи конфіскацією особистого майна, змушує прискорити процес отримання російських паспортів", - повідомили українські військові.

Крім цього, за російським законодавством місцевих жителів вимагають переоформити також бізнес, рухоме та нерухоме майно. Пенсіонерам загрожують позбавленням пенсійних виплат у разі відсутності російського паспорта.

"В результаті, у місцевих жителів виникла соціальна напруга та побоювання щодо втрати власного майна та бізнесу", - додали в Генштабі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупованій Херсонщині росіяни намагаються видавати свої паспорти в обмін на грошову винагороду.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті