В окупованій Херсонщині росіяни намагаються видавати свої паспорти в обмін на грошову винагороду

Російські окупанти намагаються провести примусову паспортизацію на території Херсонської області, пропонуючи в обмін грошову винагороду. Про це 10 лютого у зведенні повідомляє Генштаб.

"У населеному пункті Залізний Порт тимчасово зайнятої території Херсонської області російські загарбники намагаються провести паспортизацію місцевого населення. Для цього до села перемістили паспортний стіл із населеного пункту Гола Пристань", - повідомили українські військові.

При цьому. як зазначили у Генштабі, черг з охочих отримати російське громадянство у селі не спостерігається. Саме тому окупанти обіцяють тим, хто погодиться отримати паспорт, грошову винагороду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупованих територіях Луганщини змушують отримувати паспорти РФ під час оформлення банківських карток.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті