Рашисти продовжують обстрілювати Херсонщину, вранці у Херсоні прогриміли нові вибухи, є загиблий (ФОТО)

Російські окупанти обстріляли Херсонську область 61 раз за добу 22 грудня й продовжили це робити зранку 23 грудня, у Херсоні сталась пожежа. Про це повідомили голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич та місцеві Телеграм-канали вранці 23 грудня.

"Російські окупанти 61 раз обстріляли територію Херсонщини, – написав Янушевич. – Мирні населені пункти області загарбники атакували з артилерії, РСЗВ, мінометів та танків".

Уточнюється, що ворог обстріляв Херсон 30 разів – били по житлових кварталах міста. Російські снаряди влучили в освітні заклади, приватні та багатоквартирні будинки.

"Через російські обстріли минулої доби 1 людина загинула, 2 жителі Херсонщини отримали поранення різного ступеня тяжкості", – зазначив голова ОВА.

У місцевому Телеграм-каналі повідомили, що ворог знову обстріляв Херсон вранці 23 грудня.

"Після обстрілу в місті почалась сильна пожежа, – сказано в повідомленні. – Чорна хмара диму піднімається над багатоповерхівками".

Раніше повідомлялось, що жителів мікрорайону "Острів" у Херсоні просять евакуюватися через російські обстріли.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
21.10.2025
12:35

Відлуння французької кризи може відгукнутися в Україні

Наче казковий герой, Макрон опинився на роздоріжжі трьох доріг: знайти нового прем'єр-міністра, провести дострокові парламентські вибори або самому піти у відставку.
Донбас
19.10.2025
14:28

Жителям "ДНР" і "ЛНР" розповіли, що жити треба за "веру, царя и отечество". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу спробували закріпити у свідомості жителів регіону необхідність беззаперечного підпорядкування владі. Йдеться про нав'язування державної ідеології, сформульованої майже 200 років тому міністром народної освіти...
Країна
17.10.2025
14:00

Реабілітація після російського полону: дуже схоже на фільм Тарантіно

Ця людина (як і всі вони) знов у тюрмі – хоч і іншій. Так, це не російський полон. Але то знов тюрма. І в людині й далі культивується відчуття залежності від системи.
Всі статті