Рашисти прагнуть заблокувати Авдіївку, захопити Мар'їнку і просунутись в бік Курахового - Дмитрашківський

Армія РФ намагається у Донецькій області оточити Авдіївку, захопити Мар'їнку та просунутись у напрямку Курахового, але успіху не досягла на жодному з напрямків. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський 9 квітня.

За інформацією очільника об’єднаного пресцентру, найнебезпечнішими напрямками фронту є Авдіївський і Мар'їнський, де окупанти продовжують штурмувати позиції ЗСУ.

"У районі Авдіївки продовжуються позиційні бої. Військові РФ намагаються заблокувати Авдіївку, захопити Мар’їнку і просунутись у напрямку Курахового. Але на сьогоднішній день вони не досягли успіху на жодному з напрямків. Натомість, не маючи успіхів на полі бою, ворог обстрілює цивільне населення", — зазначив він.

За його словами, порівняно з лютим обстріли зменшилися на третину, але окупанти часто роблять авіанальоти.

"Військові РФ продовжують наносити вогневі ураження, застосовуючи ствольну артилерію та реактивну артилерію, дуже активно почали застосовувати авіацію, — каже Дмитрашківський.

Нагадаємо, 8 квітня Українські військові відбили понад 40 атак російських окупантів на Сході

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті