Рашисти викрали 17-річного студента, щоб провчити "студентське кодло". Хлопця не знайшли навіть у Луганську (ФОТО)

Окупанти на Старобільщині викрали студента медичного коледжу - хлопця не можуть знайти вже 10 днів. Про це з посиланням на сестру хлопця Лідію Чорну повідомило видання "Телегазета" на своїй сторінці у Facebook "Старобільські новини".

"Студента Старобільського медичного фахового коледжу Андрія Черного 11 жовтня викрали представники "луганської народної республіки", – сказано в повідомленні. – Як повідомляє на своїй сторінці Лідія Черная, сестра зниклого, хлопця забрали з дому у селі Верхня Покровка, де він проживає разом з батьками".

Уточнюється, що забираючи хлопця, озброєні бойовики сказали: "Мы проучим это студентское кодло, которое оскверняет российскую армию".

"На запитання батьків куди його забирають, їм відповіли що до "старобєльського горотдєла". – йдеться в повідомленні. – Але в "горотдєлє" батькам відповіли, що такого хлопця не привозили".

Підкреслюється, що 19 жовтня батьки Андрія їздили до Луганська, аби знайти сина, але бойовики відповіли, що шукати треба у Старобільську.

"Телегазета" уточнює, що станом на 20 жовтня жодної інформації про хлопця не було.

Як повідомляє джерело "ОстроВа", інформація про місцезнаходження Андрія відсутня й станом на 21 жовтня.

"Андрій з 2004 року народження, йому ще немає 18 років", – каже джерело "ОстроВа".

Раніше повідомлялось, що із рашистського полону повернулась старобільчанка Ольга Авраменко, яку окупанти викрали з дому у квітні.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті