Рашисти похвалилися, що "розгорнуть" нову польову мережу в "зоні СВО"

У РФ повідомили про нову польову мережу "Связь" від конструкторського бюро "Талламхо" для безпечного обміну даними в "зоні СВО". Про це 17 червня пишуть росЗМІ.

""Связь" дасть змогу військовослужбовцям обмінюватися текстовими повідомленнями і фотофайлами. У конструкторському бюро уточнили, що мережа являє собою мобільні мікросервери, які приймають інформацію від користувачів, під'єднаних до них через смартфони через Wi-Fi", - ідеться в повідомленні, з уточненням, що "дані транслюються в зашифрованому вигляді".

До розгортання мережі на фронті рашисти планують приступити в липні.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті