Рашисти планують відкрити 27 "офіційних" в’язниць на окупованих територіях України

Росіяни мають намір відкрити 27 "виправних колонії" на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 26 січня.

"Уряд окупантів видав розпорядження щодо створення 27 в’язниць на тимчасово захоплених землях Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей, – сказано в повідомленні. – Відповідний документ окупанти опублікували на сайті власного уряду".

Зазначається, що ворог має намір створити 13 виправних колоній у Донецькій області, семи – у Луганській області, трьох – на окупованій території Херсонської області та ще трьох – в окупованій частині Запорізької області.

"Центр національного спротиву" також зазначає, що згідно із законами окупантів, мешканці окупованих регіонів України визнаються російськими громадянами з 30 вересня, незалежно від наявності російського паспорта.

Раніше повідомлялось, що окупанти планують відкрити на Луганщині 7 тюрем, перетворюючи область на концтабір.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті