Рашисти під час чергового обстрілу Краматорська зруйнували головний центр вивчення китайської мови на сході України

Російські окупанти під час нічного обстрілу Краматорська 25 березня зруйнували будівлю Краматорського економіко-гуманітарного інституту. Відео зі зруйнованою будівлею опублікував телеканал FreeДом.

Унаслідок обстрілу, крім низки багатоповерхових будинків, було також пошкоджено будівлю Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Цей інститут у 1992 році заснував китаєць Лі Цзегао.

Він був власником і ректором Краматорського економіко-гуманітарного інституту (колишня назва інституту) до своєї смерті 2015 року. Цей виш також був першим приватним у Краматорську.

КЕГІ вважався головним центром вивчення китайської мови на сході України. Зазначимо, що корпус інституту російські окупанти зруйнували після закінчення візиту до Москви лідера Китаю Сі Цзіньпіна.

Нагадаємо, що під час останнього нічного обстрілу Краматорська рашисти знову вдарили по промзоні міста.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті