Рашисти перекинули в окупований Мелітополь 50 непідготовлених строковиків із Південної Осетії

Росія продовжує шукати способи заповнити втрати в живій силі в Україні - з Південної Осетії до окупованого Мелітополя вже перекинули 50 строковиків. Про це 23 березня повідомляє Генштаб Збройних сил України.

"Російська федерація не відмовляється від загарбницької війни, попри численні жертви. Постійно застосовує заходи для поповнення втрат живої сили", - повідомили українські військові.

За наявними даними, в одній із військових частин у Південній Осетії проводиться активна робота зі строковиками щодо підписання контрактів. Надалі їх направляють для участі в бойових діях на території України.

"Встановлено, що в період з 1 по 10 березня контракт підписали понад 50 російських строковиків. Їх, не отримавши належної бойової підготовки, відправлено до Мелітополя Запорізької області", - додали в Генштабі.

Нагадаємо, раніше в Генштабі припускали, що строковиків, які підпишуть контракти, росія, ймовірно, відправить воювати проти України в серпні.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті