Рашисти перекинули в окупований Мелітополь 50 непідготовлених строковиків із Південної Осетії

Росія продовжує шукати способи заповнити втрати в живій силі в Україні - з Південної Осетії до окупованого Мелітополя вже перекинули 50 строковиків. Про це 23 березня повідомляє Генштаб Збройних сил України.

"Російська федерація не відмовляється від загарбницької війни, попри численні жертви. Постійно застосовує заходи для поповнення втрат живої сили", - повідомили українські військові.

За наявними даними, в одній із військових частин у Південній Осетії проводиться активна робота зі строковиками щодо підписання контрактів. Надалі їх направляють для участі в бойових діях на території України.

"Встановлено, що в період з 1 по 10 березня контракт підписали понад 50 російських строковиків. Їх, не отримавши належної бойової підготовки, відправлено до Мелітополя Запорізької області", - додали в Генштабі.

Нагадаємо, раніше в Генштабі припускали, що строковиків, які підпишуть контракти, росія, ймовірно, відправить воювати проти України в серпні.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті