Рашисти "паспортизують" вояк з "Л/ДНР" та вимагають підписувати контракти з армією РФ – Генштаб

Російські окупанти змушують вояк з "Л/ДНР" отримувати паспорти РФ та підписувати контракти з армією РФ. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 11 березня.

"Російська злочинна влада продовжує заходи з примусової паспортизації населення окупованих територій Донецької та Луганської областей, – сказано в повідомленні. – Так, військове керівництво ЗС РФ в обов’язковому порядку вимагає від всіх мобілізованих з раніше окупованих територій підписувати довготривалі контракти на проходження військової служби в армії РФ".

Зазначається, що для цього необхідно обов’язково мати серед решти документів копію паспорта громадянина РФ. Таким чином окупанти намагаються примусити відмовитись від так званого "паспорту Л/ДНР" на користь російського громадянства.

Підкреслюється, що в іншому випадку військовослужбовцям та членам їхніх родин погрожують у відмові всіх встановлених виплат та соціального захисту, передбаченого для військовослужбовців ЗС РФ.

Раніше повідомлялось, що окупанти з "ЛНР" вигадали ноу-хау: "паспортовозка" для віддалених сіл, 15 хвилин – і ти "паспортизований".

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті