Рашисти обстріляли з важкої артилерії два райони Дніпропетровщини

Ворог обстріляв 28 січня Нікопольський та Синельниківський райони Дніпропетровської області. Про це у Телеграм повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

"Сьогодні два райони Дніпропетровщини знову потрапили під ворожий вогонь, загарбники били по громадах із важкої артилерії", - йдеться у повідомленні.

Лукашук зазначив, що вранці росіяни вдарили по Покровській ТГ на Нікопольщині.

"Туди прилетіло близько десяти снарядів. Вдень армія рф атакувала Великомихайлівську громаду в Синельниківському районі", - повідомив Лукашук, і зазначив, що люди не постраждали. 

Нагадаємо, 26 січня голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук повідомив про влучення у Дніпро у промисловий об'єкт. 

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті