Рашисти обстріляли з важкої артилерії два райони Дніпропетровщини

Ворог обстріляв 28 січня Нікопольський та Синельниківський райони Дніпропетровської області. Про це у Телеграм повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

"Сьогодні два райони Дніпропетровщини знову потрапили під ворожий вогонь, загарбники били по громадах із важкої артилерії", - йдеться у повідомленні.

Лукашук зазначив, що вранці росіяни вдарили по Покровській ТГ на Нікопольщині.

"Туди прилетіло близько десяти снарядів. Вдень армія рф атакувала Великомихайлівську громаду в Синельниківському районі", - повідомив Лукашук, і зазначив, що люди не постраждали. 

Нагадаємо, 26 січня голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук повідомив про влучення у Дніпро у промисловий об'єкт. 

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті