Рашисти обстріляли з артилерії, мінометів та авіації чотири райони Харківщини

На Харківщині протягом минулої доби ворог з артилерії, мінометів та з використанням авіації обстрілював цивільне населення Харківського, Чугуївського, Куп'янського та Ізюмського районів області. Про це у Телеграм вранці 30 вересня повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"По с. Копанки Ізюмського району ворог завдав удару двома керованими авіабомбами, пошкоджено 2 приватні будинки. Без постраждалих. Внаслідок обстрілів Вовчанська Чугуївського району пошкоджено 3 приватні житлові будинки, господарчі споруди, сталася пожежа. Знищено та пошкоджено приватні автомобілі. У с. Кучерівка Куп'янського району обстрілом пошкоджено приватний будинок, господарчу споруду, автомобіль, сталася пожежа. Внаслідок обстрілу околиць с. Кіндрашівка Куп'янського району сталася пожежа на відкритій території", - повідомив голова ОВА.

Він додав, що за добу постраждалих серед цивільного населення внаслідок ворожих обстрілів не зафіксовано.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті