Рашисти обстріляли прикордоння Сумської області

Російськи окупанти обстріляли прикордоння Сумської області з мінометів вранці 26 лютого. Про це повідомляє Оперативне командування "Північ".

"Окупанти обстріляли прикордоння Сумської області з мінометів", - йдеться у повідомленні.

Так, з 08:50 до 09:05 повідомили про 6 приходів, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п. Горки.

Втрат серед особового составу та техніки немає.

"Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила", - пише ОК "Північ".

Як повідомлялося раніше, рашисти за ніч 17 разів обстріляли Дніпропетровську область, пошкодивши будинки, ЛЕП та газопровід.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті