Рашисти обстріляли Курахівську ТЕС на Донеччині

Російські загарбники обстріляли Курахівську ТЕС у Донецькій області - порушено електропостачання. Про це повідомив очільник Донецької ВЦА Павло Кириленко 2 квітня.

"У результаті обстрілу російськими окупаційними військами Курахівської ТЕС порушено електропостачання по 3-м електромережам 110 кВ, які забезпечують живлення Покровського району", - написав він. 

"Також виникла перерва протягом 10 хвилин в електропостачанні Краматорського енерговузла - наразі вже здійснено відновлення", - додав голова ОВА. 

За його інформацією, наразі здійснюються перепідключення споживачів Покровського району на альтернативні мережі електропостачання.

"Станом на 16:00 вже відбувається підключення абонентів", - також зазначив Кириленко.

Як повідомлялося раніше, у Костянтинівці Донецької області пролунали вибухи вранці 2 квітня. Голова Офісу президента Андрій Єрмак навів уточнені дані по трагічним наслідкам російського обстрілу Костянтинівки - шість людей загинуло, ще вісім поранені.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті