Рашисти обстріляли Куп'янський та Чугуївський райони Харківщини

Впродовж минулої доби російські окупанти здійснили кілька обстрілів Куп'янського та Чугуївського районів Харківської області. Про це розповів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

"Вчора ворог здійснив щонайменше 48 обстрілів смт Дворічна та 36 обстрілів с. Западне Куп'янського району. Росіяни вели вогонь з реактивної та ствольної артилерії, танків, мінометів, використовували авіацію", - розповів Синєгубов.

В районі 5 години ранку рашисти обстріляли Куп'янськ - внаслідок цього пошкоджено нежитлову будівлю. 

Разом із тим, у Харківській області продовжуються роботи з розмінування територій.

"В області триває розмінування. За минулу добу обстежено більше 6,5 га території та знешкоджено 108 вибухонебезпечних предметів", - розповів Синєгубов.

Як повідомлялося раніше, напередодні рашисти обстріляли населені пункти чотирьох районів Харківщини

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті