Рашисти обстріляли Костянтинівку, Авдіївку та села Очеретинської громади – Кириленко

На Донеччині росіяни обстрілювали Костянтинівку, Авдіївку та села Очеретинської громади протягом минулої ночі. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у своєму Телеграм-каналі 14 жовтня.

"Ніч на Донеччині минула відносно спокійно, – написав Кириленко. – Близько 01:30 росіяни обстріляли Костянтинівку: пошкоджено дві двоповерхівки. Без постраждалих".

Уточнюється, що в одній із двоповерхівок зруйновано несучу стіну.

Підкреслюється, що також вночі тривали періодичні обстріл околиць сіл Очеретинської громади, інформація про жертв та руйнування не надходила.

"На ранок відбувся артобстріл Авдіївки – снаряди прилетіли в районі багатоповерхівок, – повідомив також Кириленко. – Наслідки встановлюємо".

Він підкреслив, що такі "спокійні" ночі – це виняток.

"Поки триває війна – всі цивільні мають покинути область, – написав голова ОВА. – Евакуація рятує життя!"

Раніше повідомлялось, що на Донеччині виявили тіла чотирьох цивільних, які загинули раніше.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Всі статті