Рашисти нищать українські бібліотеки в окупації. На розповсюдження своїх книг виділили мільойни доларів

Російські окупанти знищують українські книги в бібліотеках на окупованих територіях і виділили на ці завдання майже п'ять мільйонів доларів. Про це 28 березня повідомляє Центр національного спротиву.

"За наявними даними, міністерство культури рф виділяє 200 мільйонів рублів (понад 2,6 мільйона доларів) на закупівлю та розповсюдження російських книжок на ТОТ півдня та сходу", - повідомили в ЦНС.

Ще понад півтора мільйона доларів (120 мільйонів рублів) росіяни виділяють на створення трьох модельних бібліотек у кожному з окупованих регіонів. Ще понад півмільйона доларів (40 мільйонів рублів) виділяється на фінансування бібліотек у захоплених регіонах.

"Таким чином, росіяни ставлять перед собою мету знищити українську літературу на окупованій території. Це характерна риса росії - знищити рідну мову, насадити свої правила життя", - додали в ЦНС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни на тимчасово окупованих територіях спалюють українські книжки в котельнях.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті