Рашисти не досягли успіхів під Вугледаром, попри місяці штурмів – Череватий

Російські окупанти штурмують Вугледар кілька місяців, але досі не досягли жодних успіхів. Про це 27 січня в ефірі національного телемарафону повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Черевий.

"Дуже багато місяців поспіль Збройні Сили РФ, використовуючи мотострілкові підрозділи та морську піхоту, намагаються досягти там значного успіху, але зазнають серйозної відсічі від наших Сил оборони і з втратами відступають", - розповів він.

Черевий зазначив, що тільки протягом останньої доби рашисти здійснили 322 обстріли і близько 58 разів вступали в бойові зіткнення в районі Вугледару. Результатом цих дій стали 109 убитих окупантів та 188 солдатів пораненими. Також рашисти "недорахувалися" різної техніки.

"Там відбуваються жорстокі бої, ворог справді намагається досягти проміжного успіху, але завдяки зусиллям наших сил оборони йому це не вдається і він, м'яко кажучи, перебільшує в Telegram-каналах свої "досягнення", - додав речник угрупування ЗСУ.

При цьому росіяни намагаються захопити Вугледар (або оборонні позиції в інших місцях), щоб прорвати оборону сил оборони. Завдяки такому прориву рашисти сподіваються досягти результатів на Авдіївському, Бахмутському та Вуглегірському напрямках.

Нагадаємо, раніше у британській розвідці повідомили, що РФ поширює дезінформацію про свої успіхи в районі Вугледару.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті