Рашисти напередодні завдали 6 ракетних та 13 авіаційних ударів: постраждали цивільні об'єкти у Донецькій та Запорізькій областях

Російські окупанти впродовж попередньої доби завдали 6 ракетних та 13 авіаційних ударів по цивільних об'єктах у Донецькій та Запорізькій областях. Про це повідомляє Генеральний Штаб ЗСУ.

Крім того, ворог неодноразово вів вогонь із реактивних систем залпового вогню.

"Російські окупанти завдали 6 ракетних та 13 авіаційних ударів, здійснил 56 обстрілів з реактивних систем залпового вогню, зокрема, по цивільній інфраструктурі Донецької та Запорізької областей. Є загиблі та поранені мирні громадяни, пошкоджено об’єкти цивільної інфраструктури", - розповіли у Генштабі.

Як повідомлялося раніше, за даними аналітиків американського Інституту з вивчення війни, Україна має всі шанси повернути ініціативу та розпочати контрнаступ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Луганськ
15.04.2026
10:00

«Чим ми сьогоднішні відрізняємося від вас». Луганський щоденник

Ілюзія, з якою дуже солодко жити. Що прийде Україна, що все вирішиться, легко і швидко – борги будуть списані, спадкоємці визнані, угоди дозволені, а колишні анульовані, і далі за списком бажань… Багато хто вірить у це,  як з одного, так і з іншого...
Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Всі статті