Рашисти завдали ракетного удару по Харкову та обстріляли з РСЗВ 3 області

Російські окупанти протягом доби завдали ракетного удару по Харкову, а також обстріляли Донецьку, Миколаївську та Херсонську області. Про це 9 січня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Протягом доби противник завдав ракетного удару по Харкову та здійснив близько 10 обстрілів із РСЗВ, зокрема, по цивільній інфраструктурі Донецької, Миколаївської та Херсонської областей", - повідомили українські військові.

Окремо у Генштабі наголосили, що по всій Україні зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів по всій території нашої країни.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до Лисичанської лікарні за перший тиждень січня доставили близько 300 поранених рашистів.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті