Рашисти намагаються узаконити мародерство покинутих будинків на Донбасі – ЦНС

Російські окупанти намагаються "легітимізувати" мародерство у захоплених районах Донецької області. Про це 15 березня повідомляє Центр національного спротиву.

"Окупаційна адміністрація захоплених районів Донецької області оголосила про створення "нотаріальної палати", але юридичної сили ці нотаріуси не мають. Фактично імітація правового поля потрібна окупантам, щоб легалізувати мародерство покинутих будинків та жителі яких виїхали через бойові дії - повідомили у ЦНС.

Також такі нотаріуси потрібні, щоб наростити темпи паспортизації. Цього планують досягти, оскільки нові документи щодо власності реєструватимуться лише з російським паспортом. Без документів майно оголошується "безгоспним" і потім відбирається.

"Будь-які візії з боку таких "нотаріусів" та будь-які документи окупантів юридично нікчемні та не будуть ніколи визнані. А всі "нотаріуси" за фактом є грабіжниками і нестимуть відповідальність після деокупації регіону", - додали в ЦНС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти "паспортизують" вояк з "Л/ДНР" та вимагають підписувати контракти з армією РФ.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті