Рашисти намагаються узаконити мародерство покинутих будинків на Донбасі – ЦНС

Російські окупанти намагаються "легітимізувати" мародерство у захоплених районах Донецької області. Про це 15 березня повідомляє Центр національного спротиву.

"Окупаційна адміністрація захоплених районів Донецької області оголосила про створення "нотаріальної палати", але юридичної сили ці нотаріуси не мають. Фактично імітація правового поля потрібна окупантам, щоб легалізувати мародерство покинутих будинків та жителі яких виїхали через бойові дії - повідомили у ЦНС.

Також такі нотаріуси потрібні, щоб наростити темпи паспортизації. Цього планують досягти, оскільки нові документи щодо власності реєструватимуться лише з російським паспортом. Без документів майно оголошується "безгоспним" і потім відбирається.

"Будь-які візії з боку таких "нотаріусів" та будь-які документи окупантів юридично нікчемні та не будуть ніколи визнані. А всі "нотаріуси" за фактом є грабіжниками і нестимуть відповідальність після деокупації регіону", - додали в ЦНС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти "паспортизують" вояк з "Л/ДНР" та вимагають підписувати контракти з армією РФ.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті