Рашисти почали стирати знищені будинки Маріуполя не тільки з обличчя землі, а й з мап

Російські окупанти почали видаляти на картах "Яндекс" будинки, які вони знесли в Маріуполі. Про це 29 листопада у Facebook повідомив уповноважений Верховної ради Дмитро Лубінець.

"Російські військові знищили будинок у Маріуполі на вулиці Азовстальській, 33. Зараз його знесли. На карті "Google" ще є, а в "Яндексі" і в реальності його видалили, він перестав існувати", - написав Лубінець.

Загалом в планах у окупантів знесення близько тисячі будинків по всьому місту з тих, які їм не вдалося знищити під час облоги. У такий спосіб рашисти намагаються приховати наслідки бомбардувань Маріуполя.

"Вони зносять будинки в історичній частині міста, тим самим перетворюючи історію Маріуполя на сміття, яке згодом викинуть", - додав омбудсмен.

Внаслідок таких дій мешканці більш ніж 50 тисяч квартир залишилися без даху над головою перед зимою. Таким чином на них чекає гуманітарна катастрофа, а від росіян вони отримують лише обіцянки.

"Маріуполь - місто, де РФ порушила всі норми гуманітарного права. І навіть стирання будинків з карт не допоможе винним уникнути покарання за скоєне", - додав Лубінець.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що окупанти відновили роботи з розбору Драмтеатру у Маріуполі.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті