Рашисти почали стирати знищені будинки Маріуполя не тільки з обличчя землі, а й з мап

Російські окупанти почали видаляти на картах "Яндекс" будинки, які вони знесли в Маріуполі. Про це 29 листопада у Facebook повідомив уповноважений Верховної ради Дмитро Лубінець.

"Російські військові знищили будинок у Маріуполі на вулиці Азовстальській, 33. Зараз його знесли. На карті "Google" ще є, а в "Яндексі" і в реальності його видалили, він перестав існувати", - написав Лубінець.

Загалом в планах у окупантів знесення близько тисячі будинків по всьому місту з тих, які їм не вдалося знищити під час облоги. У такий спосіб рашисти намагаються приховати наслідки бомбардувань Маріуполя.

"Вони зносять будинки в історичній частині міста, тим самим перетворюючи історію Маріуполя на сміття, яке згодом викинуть", - додав омбудсмен.

Внаслідок таких дій мешканці більш ніж 50 тисяч квартир залишилися без даху над головою перед зимою. Таким чином на них чекає гуманітарна катастрофа, а від росіян вони отримують лише обіцянки.

"Маріуполь - місто, де РФ порушила всі норми гуманітарного права. І навіть стирання будинків з карт не допоможе винним уникнути покарання за скоєне", - додав Лубінець.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація, що окупанти відновили роботи з розбору Драмтеатру у Маріуполі.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті