Рашисти почали створювати "суди" на окупованих територіях - ЦНС

Росіяни розпочали процес створення "судової системи" на тимчасово окупованих територіях України. Про це 30 листопада повідомляє Центр національного спротиву.

"За словами окупантів, найближчим часом очікується інтеграція "судової системи" з окупаційними судами. Для цього судовий корпус укомплектують із російських суддів-гастролерів та низки місцевих зрадників", - повідомляють у ЦНС.

При цьому жодної юридичної сили рішення цих "судів", зрозуміло, не матиме. Таке рішення є лише спробою легалізувати репресії, які окупанти розгорнули на захоплених територіях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупованій Луганщині ФСБ здійснює масові арешти лояльних до України місцевих жителів.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті