Рашисти почали створювати "суди" на окупованих територіях - ЦНС

Росіяни розпочали процес створення "судової системи" на тимчасово окупованих територіях України. Про це 30 листопада повідомляє Центр національного спротиву.

"За словами окупантів, найближчим часом очікується інтеграція "судової системи" з окупаційними судами. Для цього судовий корпус укомплектують із російських суддів-гастролерів та низки місцевих зрадників", - повідомляють у ЦНС.

При цьому жодної юридичної сили рішення цих "судів", зрозуміло, не матиме. Таке рішення є лише спробою легалізувати репресії, які окупанти розгорнули на захоплених територіях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупованій Луганщині ФСБ здійснює масові арешти лояльних до України місцевих жителів.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті