Рашисти готують провокації з обстрілами тимчасово окупованих територій Херсонщини – Генштаб

Існує висока можливість проведення російськими окупантами обстрілів мирного населення Херсонської області. Про це 20 жовтня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Існує висока ймовірність здійснення російськими окупантами обстрілів мирного населення Херсонської області. Так, вранці 19 жовтня цього року, на тимчасово зайнятій території, проведено розсилання повідомлень із закликом до евакуації населення Нової Каховки нібито у зв'язку з підготовкою обстрілів з боку підрозділів Збройних Сил України", – повідомили українські військові.

Таким чином, окупанти хочуть звинуватити ЗСУ в обстрілах мирних жителів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти вдарили по підприємству та об'єкту критичної інфраструктури у Криворізькому районі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Всі статті