Рашисти "дозріли": у Брянській області РФ вбили двох військових, безліч поранених, йде до збройного протесту проти режиму (перехоплення ГУР)

В РФ, зокрема в Брянській області, відбулись заворушення й було вбито двох військових російської армії. Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України, розмістивши відповідне перехоплення розмови рашистів 7 квітня.

"Куча скорых, на х*й, расх***или погранцов, военных", – каже рашист.

"Останні події в Брянській області свідчать – в середині РФ можливий збройний протест проти діючого режиму, – сказано в повідомленні ГУР. – Попри заяви керівництва кремля, протест росіян проти діючого режиму цілком можливий. Яскраве підтвердження цьому - останні події в Брянській області. Зокрема, в Погарському районі відбулись заворушення".

Підкреслюється, що російські повстанці знищили двох бойовиків окупаційної армії, відзначається значна кількість поранених, точна цифра наразі уточнюється. Також виведено з ладу ворожий БТР. Пошкоджено іншу техніку, обладнання та майно окупантів.

"Російський добровольчий корпус не вперше проводить подібні заходи, масштаб яких лише зростає, – пише ГУР. – Бійці завдали удару по військовому об’єкту та поспілкувалися з місцевим населенням".

Зазначається, що в результаті дій повстанців мирне населення не постраждало.

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому окупант зізнавався: "Усі загинули... Це фарш, а не війна".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті