Рашисти досі не змогли запустити жодної школи в окупованому Сєвєродонецьку

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області росіяни так і не змогли організувати навчальний процес та запустити роботу хоча б однієї школи. Про це 26 лютого у Telegram повідомила прес-служба обласної військової адміністрації.

"У місті не здатні навіть налагодити навчальний процес. Жодна школа не пропрацювала жодного дня навіть у період, коли це дозволяли і безпекова ситуація, і погодні умови", - повідомили в ОВА.

У результаті весь навчальний рік діти були змушені приходити до школи, отримувати домашні завдання та виконувати їх удома. Тобто спілкування з учителями було обмежене кількома хвилинами на тиждень. Виходом із такої ситуації могло б стати дистанційне навчання, але і з ним в окупаційної адміністрації міста великі проблеми.

"Кабельний інтернет у Сєвєродонецьку загарбники не полагодили. А якості мобільного не вистачало для навчання. Хоча і його в місті немає кілька тижнів", - заявили представники обласної військової адміністрації.

Мало того, останні кілька днів у місті фактично зник і мобільний зв'язок. Рашисти відключили його для боротьби із партизанами.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явилося відео, яке показало, що за рік "русскій мір" знищив Сєвєродонецьк як місто.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті