Рашисти досі не змогли запустити жодної школи в окупованому Сєвєродонецьку

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області росіяни так і не змогли організувати навчальний процес та запустити роботу хоча б однієї школи. Про це 26 лютого у Telegram повідомила прес-служба обласної військової адміністрації.

"У місті не здатні навіть налагодити навчальний процес. Жодна школа не пропрацювала жодного дня навіть у період, коли це дозволяли і безпекова ситуація, і погодні умови", - повідомили в ОВА.

У результаті весь навчальний рік діти були змушені приходити до школи, отримувати домашні завдання та виконувати їх удома. Тобто спілкування з учителями було обмежене кількома хвилинами на тиждень. Виходом із такої ситуації могло б стати дистанційне навчання, але і з ним в окупаційної адміністрації міста великі проблеми.

"Кабельний інтернет у Сєвєродонецьку загарбники не полагодили. А якості мобільного не вистачало для навчання. Хоча і його в місті немає кілька тижнів", - заявили представники обласної військової адміністрації.

Мало того, останні кілька днів у місті фактично зник і мобільний зв'язок. Рашисти відключили його для боротьби із партизанами.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явилося відео, яке показало, що за рік "русскій мір" знищив Сєвєродонецьк як місто.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті