Рашистський пропагандистський абсурд дійшов до ідеї відкрити "музей нацизму" у квартирі Зеленського в окупованій Ялті

Рашисти додумалися до ідеї створити "музей нацизму" у квартирі Президента України Володимира Зеленського в окупованій ними Ялті. Цю думку озвучив в ефірі пропагандистського каналу голова так званої "держради Республіки Крим" Володимир Константинов 18 вересня.

"Для нормальної людини жити у квартирі Зеленського - це все одно, що жити у квартирі Гітлера", - сказав Константинов і запропонував із квартири Зеленського в Ялті створити "музей нацизму".

Раніше повідомлялося, що пропагандистам РФ дали установку від путіна мовчати про другу хвилю мобілізації перед виборами.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті