Рашист-вбивця дзвонить дружині: "Це всього лише хохли, непотріб, пил… Хохляцька дитина – задушити в утробі" (перехоплення ГУР)

Окупанти – і ті, що вбивають українців, і ті, що "вболівають" за вбивць із дому – переконані, що українці – не люди, і їх треба знищувати. Про це свідчить перехоплення розмови окупанта з дружиною, опубліковане Головним управлянням розвідки (ГУР) Міноборони України 5 січня.

"Кисуль, это всего лишь хохлы, кисуль, это всего лишь отребье, это всего лишь пыль, блин", – каже чоловік, підозрюючи жінку в співчутті до українців.

Наступні тези, які звучать від нього, яскраво ілюструють, що війна росії з Україною є геноцидом українського народу:

- "хохляцкий ребенок, бл*дь, нужно задушить, на х*й, еще в утробе, поэтому я буду так и делать";

- "забудь ты про эту нацию, не будет ее никогда в жизни";

- "они сами виноваты в том, что натворили, поэтому пусть уже умирают, быстренько".

Раніше було опубліковане перехоплення, в якому окупант зізнавався: "Путину вообще по х*ю… Кто жалуется, всех х*й знает куда увозят, б*я".

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті