Рашист-вбивця дзвонить дружині: "Це всього лише хохли, непотріб, пил… Хохляцька дитина – задушити в утробі" (перехоплення ГУР)

Окупанти – і ті, що вбивають українців, і ті, що "вболівають" за вбивць із дому – переконані, що українці – не люди, і їх треба знищувати. Про це свідчить перехоплення розмови окупанта з дружиною, опубліковане Головним управлянням розвідки (ГУР) Міноборони України 5 січня.

"Кисуль, это всего лишь хохлы, кисуль, это всего лишь отребье, это всего лишь пыль, блин", – каже чоловік, підозрюючи жінку в співчутті до українців.

Наступні тези, які звучать від нього, яскраво ілюструють, що війна росії з Україною є геноцидом українського народу:

- "хохляцкий ребенок, бл*дь, нужно задушить, на х*й, еще в утробе, поэтому я буду так и делать";

- "забудь ты про эту нацию, не будет ее никогда в жизни";

- "они сами виноваты в том, что натворили, поэтому пусть уже умирают, быстренько".

Раніше було опубліковане перехоплення, в якому окупант зізнавався: "Путину вообще по х*ю… Кто жалуется, всех х*й знает куда увозят, б*я".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті