Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Витрати державного бюджету на закупівлю військової техніки для ЗСУ у вересні зросли у 2,8 раза. Про це 18 жовтня повідомляє "Інтерфакс-Україна" із посиланням на Міністерство фінансів України.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Зазначається, що у вересні на закупівлю військової техніки, озброєння, боєприпасів, продукції оборонного призначення та засобів індивідуального захисту становили 40,5 мільярда гривень (13,3% від усіх витрат) – у серпні ця сума склала 14,6 мільярда гривень (6,9%). Загалом на ці цілі з початку року було витрачено 190,2 мільярда гривень (13,3% від усіх витрат).
Також у відомстві повідомили, що витрати на грошове утримання військовослужбовців у вересні становили 82,9 мільярда гривень. А всього з початку повномасштабного вторгнення росії на виплати грошового утримання військовослужбовцям було спрямовано 458,5 мільярда гривень, що становить 32% від усіх видатків загального фонду держбюджету у 1434,9 мільярда гривень.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що Рада знову збільшила військові видатки у бюджеті.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту