Ракети на штаб ЧФ РФ у Севастополі навели російські офіцери через відсутність зарплатні – ЗМІ

Удар по Чорноморському флоту РФ у Севастополі допомогли навести за грошову винагороду російські офіцери, які вчасно або взагалі не отримували зарплатню. Про це повідомляє Kyiv Post з посиланням на речника партизанського руху АТЕШ 25 вересня.

"Ключова інформація про місцеперебування і діяльність вищих російських офіцерів була отримана за грошову винагороду від російських же офіцерів, які місяцями сидять без зарплатні", - зазначається у повідомленні.

Також, за повідомленням речника АТЕШ, йти проти влади російських військових змушують не лише затримки з виплатами. Ті, хто допомагають партизанам, також вважають, що їхня країна веде злочинну війну, і що вона має припинитися.

"А фінансова винагорода лише допомагає їм прийняти рішення співпрацювати з рухом АТЕШ. Це як додатковий стимул”, - додав представник АТЕШ

Також речник партизанів зазначив, що інформація, отримана від інформаторів, негайно передається в СБУ, ГУР та інші відповідні відомства.

"Ми зв’язуємося з представниками різних спецслужб і всі вони отримують потрібну їм інформацію, яку ми можемо їм надати”, - сказав представник АТЕШ.

Як повідомлялось раніше, Буданов назвав кількість загиблих і поранених унаслідок ракетного удару по штабу ЧФ РФ.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті