Раднику заступника Резнікова повідомили про підозру щодо розкрадання на закупівлях для ЗСУ

Радник заступника Міністра оборони України отримав підозру через розкрадання на закупівлях для ЗСУ. Про це 3 лютого у Telegram повідомляє Офіс генпрокурора.

"При процесуальному керівництві прокурорів Офісу Генерального прокурора викрито та повідомлено про підозру раднику заступника Міністра оборони України на громадських засадах у заволодінні коштами в особливо великих розмірах", - повідомили в ОГП.

За даними слідства, радник у змові заволодів коштами, що призначалися за договорами постачання товарів військового призначення для потреб Збройних сил України. Такими діями державі завдано понад 1,7 мільярда гривень збитків.

Тепер йому загрожує позбавлення волі на строк до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ ліквідувала схеми розкрадання бюджетних коштів на харчуванні українських військових на понад 100 мільйонів гривень.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Всі статті