Радник мера Маріуполя розповів про "підземну" лінію оборони росіян навколо міста

Навколо тимчасово окупованого Маріуполя російські війська звели укріплені бетоном вогневі точки та кілометри "підземних" ходів між ними. Про це повідомив радник маріупольського міського голови Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі 2 жовтня.

"По лінії Маріуполь-Мангуш-Ялта-Урзуф-Бердянськ та по трикутнику Нікольське-Стародубівка-Розівка будують такі вогневі пункти та накривають викопані рви/окопи, перетворюючи їх на підземні ходи та реальні бомбосховища", - зазначив Андрющенко.

Також він нагадав про насипи, “зуби дракону” та кілометри колючого дроту, які мають зупинити наступ Сил оборони.

"Так виглядає нова лінія оборони, що має сповільнити/зупинити наступ до узбережжя Азову", -підсумував радник мера Маріуполя.

Як повідомлялось раніше, окупанти масово розставляють вишки для прослуховування у Маріуполі, Бердянську та Мелітополі.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті