Радник мера Маріуполя розповів про "підземну" лінію оборони росіян навколо міста

Навколо тимчасово окупованого Маріуполя російські війська звели укріплені бетоном вогневі точки та кілометри "підземних" ходів між ними. Про це повідомив радник маріупольського міського голови Петро Андрющенко у своєму телеграм-каналі 2 жовтня.

"По лінії Маріуполь-Мангуш-Ялта-Урзуф-Бердянськ та по трикутнику Нікольське-Стародубівка-Розівка будують такі вогневі пункти та накривають викопані рви/окопи, перетворюючи їх на підземні ходи та реальні бомбосховища", - зазначив Андрющенко.

Також він нагадав про насипи, “зуби дракону” та кілометри колючого дроту, які мають зупинити наступ Сил оборони.

"Так виглядає нова лінія оборони, що має сповільнити/зупинити наступ до узбережжя Азову", -підсумував радник мера Маріуполя.

Як повідомлялось раніше, окупанти масово розставляють вишки для прослуховування у Маріуполі, Бердянську та Мелітополі.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті