Радбез ООН не підтримав резолюцію росії щодо перемир'я в Ізраїлі без засудження ХАМАС

Рада Безпеки ООН не проголосувала за запропоновану росією резолюцію щодо припинення вогню між Ізраїлем та Сектором Гази, в якій не засуджуються дії терористичного угруповання ХАМАС. Про це повідомляється на офіційному сайті ООН. 

За запропонований росією проєкт резолюції віддали п'ять голосів "за" (Китай, Габон, Мозамбік, росія та Об'єднані Арабські Емірати), чотири країни висловилися проти (Франція, Японія, Велика Британія та США), ще шість утрималися (Албанія, Бразилія, Еквадор, Гана, Мальта та Швейцарія).  

У документі містився заклик до негайного припинення вогню з гуманітарною метою, звільнення всіх заручників, доступу до гуманітарної допомоги та безпечної евакуації мирних жителів.

Постійний представник США при ООН Лінда Томас-Грінфілд у ході виступу заявила, що РФ висунула резолюцію без жодних консультацій. 

"У ній не згадується ХАМАС, немає жодного слова про нього. А не засудивши ХАМАС, росія покриває терористичну групу, яка жорстоко розправилася з мирними жителями, які ні в чому не винні. Це обурливо. Це лицемірно і непробачно", - сказала вона.

Як повідомлялося, в ООН прирівняли вимогу Ізраїлю про евакуацію палестинців до "воєнного злочину".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті